Kontakt vårt prosjekt-team i OSLO

Bergersen flis-08789-Edit.JPG

Bergersen Flis Proff

oslo - ryen

+ 47 23 30 49 00

oslo@bergersenflis.no

 

Enebakkveien 123

0680 Oslo

  • Facebook - svarte sirkelen
  • Black Instagram Icon

VÅRE PROSJEKTSELGERE

Vår kompetanse 

Bergersen Flis har solgt kvalitetsfliser til det norske prosjektmarkedet i over 30 år. Gjennom kunnskap og produkter bidrar vi til å konstruere moderne, funksjonelle, innovative og bærekraftige bygg sammen med våre samarbeidspartnere. Vi er en kompetansepartner og aktiv rådgiver for dere i prosessen fra beskrivelse og frem til bygget står ferdig.

"Bergersen Flis har skapt varige verdier i eiendom gjennom generasjoner"

Tron.JPG
Tron Nystad

KAM Prosjekter

tron.nystad@bergersenflis.no

Mob : +47 91 19 46 55

Anders Poulsson

Teknisk konsulent / Prosjektselger

anders.poulsson@bergersenflis.no

Mob : +47 99 51 09 91

Skjermbilde 2020-04-16 kl. 13.29.17.png
Skjermbilde 2020-10-06 kl. 14.43.51.png
Rolf Nylund

Prosjektselger

rolf.nylund@bergersenflis.no

Mob : +47 99 40 29 80

Lasse Wold

Butikksjef Proffsenter

lasse.wold@bergersenflis.no

Mob : +47 90 09 53 14

Lasse.JPG
Vidar.JPG
Vidar Bertheussen

Selger Proffsenter

vidar.bertheussen@bergersenflis.no

Mob : +47 90 41 06 21

Kai Lund

Teknisk sjef

kai.lund@bergersenflis.no

Mob : +47 91 84 16 19

Skjermbilde 2020-10-06 kl. 14.43.23.png
Skjermbilde 2020-10-06 kl. 14.43.36.png
Lars Bergersen 

Adm. direktør

lars.bergersen@bergersenflis.no

Mob : +47 90 55 52 75